Ustaw sobie biznes. – Systemowa Szkoła Przedsiębiorczości

Temat szkolenia: “Ustaw sobie biznes.”

Cele szkolenia:

Budowanie świadomości swojej firmy, mocnych i słabych stron, które przekładają się bezpośrednio na tworzenie biznesu. Świadomych i ukrytych intencji wyboru konkretnego celu. Szkolenie ma dostarczyć wiedzę nt. podstaw fizyki kwantowej, neurofizjologii, neurolingwistyki, aby stworzyć odpowiednie warunki umożliwiające rozwój pracowników i organizacji. Każde ćwiczenie jest inspiracją do wykorzystania go w strukturze firmy czy w obrębie jednego działu.

Program szkolenia:

I dzień (4h):

Istota zaangażowania pracowników w proces dynamiczny;
Medytacja wglądu (analiza potencjału i zasobów organizacji);
Cz.1. W JAKIM MIEJSCU JESTEM (jakie mam nadzieje związane z tym biznesem);
Cz. 2. USTAWIENIE CELU (metodyka wyznaczania, weryfikacji i osiąganie celów);
Cz. 3. POZBĄDŹ SIĘ STAREGO (czyli bagażu przeszłości, który sabotuje skuteczne i efektywne działanie);

II dzień (4h):

Cz. 4. SPONTANICZNY RUCH (z ukierunkowaniem na cel i Klienta);
Wykład: „Filary spełnienia” (ruszenie z miejsca);

*Moduł rozszerzony:

(charakter: bardziej warsztatowy, praktyczny; uzupełnienie I i II dnia szkolenia)

• Kreacja celów: „Od wyobrażenia do rzeczywistości”;
  • Kotwiczenie zmian;
  • Mapa działania: Feedback;
  • Odczytanie „Deklaracji zmiany”;
  • Techniki pracy z oporami. Wewnętrzny głos a poziomy świadomości Hawkinsa.
  • Kroki skutecznego działania;
  • Celebracja sukcesu;
  • Ustawienie – kontrola zmiany;
  • Odnajdywanie jakości satysfakcji związanej z działaniem lub efektem działania (pozbywanie się ograniczeń, trudności);
  • Analiza wyzwań – obszarów do wzmocnienia;
  • Podsumowanie.

*Zapytaj o moduł rozszerzony…!

Kilka słów o metodzie:

Szkolenie dedykowane przedsiębiorcom i osobom indywidualnym. Dzięki podejściu systemowemu uczestnicy będą potrafili spojrzeć na dotychczasowe obszary działalności z jeszcze innej perspektywy. Będą mieli wpływ na osiąganie sukcesów, realizację wyznaczonych celów i strategii, a także na rozwój pracownika. Szkolenie to będzie obejmować metodę pracy coachingowej.

Sylwetka trenera:

Adam Kin terapeuta pracy z ciałem, trener pracy z oddechem, mgr fizjoterapii, regreser, autor metodyki Ustawień Systemowych Progresywnych oraz Poradnika i Medytacji Mistrzowskiego Życia. Pracuje metodą Cichych Ustawień  B. Hellingera.

Zaangażowany w misję budzenia świadomości jednostki, uświadamianie ogromnej roli praktyk terapeutycznych i duchowych w rozwoju osobistym. W swojej pracy łączy dorobek współczesnej psychologii, łącząc je z wiedzą parapsychologiczną, duchową. Czerpie z bogatego dorobku wielu kultur wybierając te praktyki, które jego zdaniem są bezpieczne i wspierają rozwój.

Informacje dodatkowe:
  • Tryb: online
  • Czas trwania: 2 dni (po 4 h)
  • Godzina szkolenia: 16:00 – 20:00
  • Liczba uczestników: min. 16 osób
  • Certyfikat: TAK
  • Język szkolenia: j.polski
  • Liczba trenerów: 1
Cennik:

Bilet na 1 dzień: 98zł netto (+23% VAT)

Bilet na 2 dni: 169zł netto (+23% VAT)

Jeżeli masz trudności z: