Vania Magalhães – Systemowa Szkoła Przedsiębiorczości

Vania Magalhães

Portugalski ekspert na rynku pracy z 18-letnim doświadczeniem zawodowym z organizacjami od sektora publicznego przez prywatny.

W ostatnich latach, jako inspektor pracy w portugalskim Ministerstwie Pracy, przeprowadzała tysiące wywiadów z pracownikami z różnych sektorów i firm.

Doskonale zna wyzwania stawiane przed przedsiębiorcami na rozwijającym się dynamicznie rynku pracy dzisiejszych czasów.

Jej doświadczenie pozwala każdorazowo dopasowywać szkolenia pod grupę docelową – przedsiębiorców, uczniów, osoby zainteresowane samozatrudnieniem.

Wraz z Danielem Weissem zaprojektowała innowacyjne warsztaty łączące Systemowe, LEGO® Serious Play ® z Business Model You i Brandingiem.

Promuje indywidualne, zespołowe i biznesowe sesje konstelacji organizacyjnych, coachingu systemowego i mentoringu, ukierunkowane na rozwiązywanie pojawiających się problemów systemowych.

Zarządzanie

Coaching systemowy

Ideał sprawiedliwości, który cechował ją od dzieciństwa, doprowadził ją do ukończenia studiów prawniczych i obrania drogi w zakresie praw społecznych, zwłaszcza w dziedzinie pracy, z doświadczeniem w zawodzie prawnika, ale także w zarządzaniu personelem, w obszarze akademickim i w organizacjach pozarządowych zajmujących się prawami człowieka, a także jako inspektor pracy.

Dzisiaj to głównie prawa systemowe kierują jej pracą.

Ponieważ przetestowała i zobaczyła, że to działa, stała się zwiastunem myślenia systemowego i konstelacji; postanowiła poświęcić się misji ułatwiania procesów dla odważnych klientów, którzy decydują się na podjęcie czasami trudnej, ale satysfakcjonującej podróży promowania harmonii w ich systemach.