Anna Góreczna – Systemowa Szkoła Przedsiębiorczości

Anna Góreczna

Coach, trener, manager w branży IT

Ponad 15 letnie doświadczenie w skutecznym zarządzaniu w organizacjach. Praktyka w budowaniu efektywnych zespołów ekspertów.

Aktualnie: Dyrektor Działu Usług w Simple S.A., odpowiedzialna za realizację nowych kontraktów, wdrożeń systemu ERP. Skutecznie kieruje ponad 30 osobowym zespołem konsultantów i kierowników projektów.

Absolwent Szkoły Coachingu Systemowego w Krakowie, prowadzonej przez wieloletniego praktyka ustawień systemowych autora książki „Ustawienia systemowe Berta Hellingera. Przełom w psychoterapii i wiedzy o człowieku.” Damiana Janusa.

Zarządzanie projektami oraz portfelem projektów IT

Ukończone warsztaty:

• Systemic Coaching & Constellations prowadzone przez Johna Whittingtona w Business Constellations Poland, akredytowane przez stowarzyszenie ICF;
  • Business Constellations Workshop, prowadząca Oana Tanase, Grupa Profesja.