Synergiczny zespół FRIS – Systemowa Szkoła Przedsiębiorczości

Temat szkolenia: “ Synergiczny zespół w oparciu o FRIS”

Cele szkolenia:

Głównym celem szkolenia jest naprowadzenie zespołu na poszukanie potencjału, jednocześnie rozszyfrowując intencję i wspierając potrzeby, oczekiwania oraz cele. Wskutek czego nastąpi zrozumienie mechanizmów postrzegania rzeczywistości wpływających na odbiór konkretnego komunikatu czy sytuacji.

Czego dowiesz się podczas szkolenia?
  • Poznasz i będziesz potrafił nazwać, wymienić style myślenia według FRIS,
  • Przećwiczy i będziesz potrafił zastosować modele komunikacyjne usprawniające udzielanie informacji zwrotnej,
  • Zrozumiesz konflikt jako element budowania zespołu i poznasz fazy budowania zespołu.

Szkolenie dedykowane jest zespołom pragnącym:

• lepiej się poznać,
  • rozwijać się pomimo różnic,
  • budować potencjał na różnorodności,
  • integrować by osiągać lepsze efekty.
Kilka słów o metodzie:

Wykorzystując metodologię FRIS oraz metodę LEGO® Serious Play zapewniamy, że jest to doskonałe połączenie pobudzania kreatywności wśród pracowników przeplecione dostarczeniem wiedzy nt. stylów poznawczych. Wierzymy, że synergia zespołu potrzebuje przestrzeni do diagnozy oraz wzajemnego zrozumienia intencji i potrzeb.h

Sylwetka trenera:

Katarzyna Czajkowska – Akredytowany coach ICF na poziomie ACC, certyfikowany clean coach, trener biznesu, trener FRIS, autorka kart AROFATEM, właściciel drukarni i wydawnictwa. Uczy coachingu w Akademii Coachingu Grupy SET. Ukończyła studia na kierunku: Doradztwo Zawodowe i Personalne oraz Zarządzanie ze specjalizacją Psychologia w Zarządzaniu. Jest członkiem Toastmasters International, w ramach której została finalistką Mistrzostw Polski mów Humorystycznych oraz Wicemistrzem Polski mów Improwizowanych. Pomysłodawca i współorganizator poznańskiej Pracowni Lidera, gdzie rozwijane są kompetencje liderskie. Praktyk metody Points Of You.

Informacje dodatkowe:
  • Tryb: offline
  • Czas trwania: 6h-8h (1 dzień)
  • Liczba uczestników: 8-15
  • Liczba trenerów: 1
  • Certyfikat: TAK
  • Język szkolenia: polski
Cennik:

1 trener: 4200zł netto (+23% VAT)

Synergiczny zespół FRIS