Oferta – Systemowa Szkoła Przedsiębiorczości

Oferta

Oferujemy pełny zakres usług i rozwiązań w dziedzinie zarządzania zasobami ludzkimi.

OFERTA DLA FIRM ORAZ ORGANIZACJI:

Consulting

Aktywnie wspieramy sektor mikro i małych przedsiębiorstw oraz organizacje pozarządowe. Prowadzimy szkolenia i doradztwo gospodarcze. Pomagamy w pozyskiwaniu środków na rozwój działalności. Promujemy i wspieramy przedsięwzięcia przyczyniające się do rozwoju gospodarczego.

Szkolenia

Wspieramy rozwój organizacji poprzez indywidualnie dobrane programy dla kadry zarządzającej oraz pracowników. Pomagamy zdobyć profesjonalną wiedzę. Jeśli chcesz rozwijać swoją firmę skontaktuj się z nami – prowadzimy kompleksowe badania potrzeb szkoleniowych oraz wspieramy rozwój polityki szkoleniowej nowoczesnych organizacji.

Coaching Systemowy

Działamy na rzecz propagowania tej innowacyjnej metody, wspierającej procesy zarządcze w organizacjach. Jesteśmy jednym z pierwszych podmiotów w kraju, który konsekwentnie korzysta z ustawień systemowych i przenosi je na grunt biznesowy.

OFERTA DLA OSÓB INDYWIDUALNYCH:

Doradztwo

Naszym celem jest promowanie postaw przedsiębiorczych oraz wspieranie rozwiązań służących tworzeniu nowych miejsc pracy. Jeżeli szukasz swojego miejsca na rynku pracy, jesteśmy w stanie Ci w tym pomóc. Zapewniamy realne i kompleksowe wsparcie na drodze ku rozwinięciu kompetencji zawodowych.

Poradnictwo

W ramach kompleksowych działań z zakresu aktywizacji zawodowej, zapewniamy wysokiej jakości poradnictwo i wsparcie ze strony doradców, pomagających w wydobyciu wydobycia własnego potencjału. Pracujemy miedzy innymi z osobami bezrobotnymi, niepełnosprawnymi lub zagrożonymi wykluczeniem społecznym. Jeśli czujesz, że nadszedł czas na zmiany, zobacz jakie projekty obecnie przygotowujemy.

Pośrednictwo

Współpracujemy ze sprawdzonymi partnerami polskimi i zagranicznymi. Pomagamy osobom poszukującym pracy w podjęciu odpowiedniego dla nich zatrudnienia. Jeśli szukasz pracy i chcesz świadomie kształtować swoją przyszłość zawodową, pomożemy Ci nawiązać kontakty dzięki którym trafisz do najlepszych przedsiębiorstw z wielu branż.

Zachęcamy do nawiązania współpracy

Współpraca międzynarodowa

Chcesz nawiązać współpracę międzynarodową?

Szkolenia dla firm

Szukasz skutecznego szkolenia dla swoich pracowników?

Dotacje unijne

Potrzebujesz środków na założenie działalności?

Oferta