Cecilio Fernandez Regojo – Systemowa Szkoła Przedsiębiorczości

Cecilio Fernandez Regojo

Ekspert i międzynarodowy trener w zakresie zarządzania systemowego i konstelacji organizacyjnych na całym świecie. Master Trener certyfikowany przez INFOSYON (International Forum for System Constellations in Organizations) i ekspert w zakresie metodologii Systemic Management. Założyciel i Prezes Talent Manager i Systemic Management Inc. Inżynier mechanik w Instituto Superior Técnico. Ukończył studia podyplomowe w Business Administration IST i UC. Dyrektor naukowy ds. Certyfikacji na uniwersytetach w Europie i Ameryce Łacińskiej. Międzynarodowy trener - szkoli w ponad 30 krajach. Wykładowca i prelegent na kilku międzynarodowych kongresach. Jego prace i szkolenia mogą być prowadzone w 4 językach (hiszpański, portugalski, angielski i francuski). Inwestor, przedsiębiorca i menedżer w firmach z wielu branż. Najlepsze doświadczenie biznesowe w kontekście międzynarodowym zdobyte w ciągu prawie 50 lat nt. sprawnego funkcjonowania organizacji i zarządzania w firmach.

Zarządzanie systemowe

Coaching

Ustawienia systemowe w biznesie

• Master Trener certyfikowany przez INFOSYON (International Forum for System Constellations in Organizations)