Adam Kin – Systemowa Szkoła Przedsiębiorczości

Adam Kin

Terapeuta pracy z ciałem, trener pracy z oddechem, mgr fizjoterapii, regreser, autor metodyki Ustawień Systemowych Progresywnych oraz Poradnika i Medytacji Mistrzowskiego Życia. Pracuje metodą Cichych Ustawień  B. Hellingera.

Zaangażowany w misję budzenia świadomości jednostki, uświadamianie ogromnej roli praktyk terapeutycznych i duchowych w rozwoju osobistym. W swojej pracy łączy dorobek współczesnej psychologii, łącząc je z wiedzą parapsychologiczną, duchową. Czerpie z bogatego dorobku wielu kultur wybierając te praktyki, które jego zdaniem są bezpieczne i wspierają rozwój.

Terapia

Coaching

Ustawienia systemowe

Od 15 lat aktywnie uczestniczy w warsztatach rozwojowych, oraz sesjach coachingowych i mentoringowych.

Swoją wiedzę zdobywał i doskonalił praktyki pod okiem Dra Andrzeja Rakowskiego (Terapia Manualna w modelu holistycznym (uwzględniająca aspekty psycho-emocjonalne i psycho-duchowe człowieka) Piotra Bednarczyka (Beskidzki Instytut Psychoterapii), Leszka Żądło twórcy metody REGRESING® Sławomira Miki (założyciel brahman.pl), Anthonego Robbinsa, T.Harv Eckera Wiktora Gołuszko (Poszukiwanie Misji Życia, oraz techniki Świadomego oddechu).

Praktyki duchowe i świadome budowanie relacji opartych na empatii i sercu uczył się od Sarity ( bezpośredniej uczennicy wybitnego mistyka – Osho)  założycielki Tantra Essence, Bruce’a Lyon’a (Shambala Tantra), Mario i Gaya Wiśniewski (Tantra Serca).

Autor Cyklu Warsztatów Rozwojowo terapeutycznych – „Mistrzostwo Życia” oraz programów rozwojowych on line „Jestem PRO” Czyli Poranki ROzwojowe.