Szkolenie – Katarzyna Czajkowska – Systemowa Szkoła Przedsiębiorczości

 

Temat szkolenia: “ Synergiczny zespół w oparciu o FRIS”

 

 


 

CELE SZKOLENIA:

 

Głównym celem szkolenia jest naprowadzenie zespołu na poszukanie potencjału, jednocześnie rozszyfrowując intencję i wspierając potrzeby, oczekiwania oraz cele. Wskutek czego nastąpi zrozumienie mechanizmów postrzegania rzeczywistości wpływających na odbiór konkretnego komunikatu czy sytuacji.

 

DZIĘKI UDZIAŁOWI W SZKOLENIU:

 

  • Poznasz i będziesz potrafił nazwać, wymienić style myślenia według FRIS,
  • Przećwiczy i będziesz potrafił zastosować modele komunikacyjne usprawniające udzielanie informacji zwrotnej,
  • Zrozumiesz konflikt jako element budowania zespołu i poznasz fazy budowania zespołu
  • Adresaci szkolenia:
  • Szkolenie dedykowane jest zespołom pragnącym:
  • lepiej się poznać, 
  • rozwijać się pomimo różnic, 
  • budować potencjał na różnorodności, 
  • integrować by osiągać lepsze efekty.

 

KILKA SŁÓW O METODZIE:

Wykorzystując metodologię FRIS oraz metodę LEGO® Serious Play zapewniamy, że jest to doskonałe połączenie pobudzania kreatywności wśród pracowników przeplecione dostarczeniem wiedzy nt. stylów poznawczych. Wierzymy, że synergia zespołu potrzebuje przestrzeni do diagnozy oraz wzajemnego zrozumienia intencji i potrzeb.

 

SYLWETKA TRENERA:

Katarzyna Czajkowska – Akredytowany coach ICF na poziomie ACC, certyfikowany clean coach, trener biznesu, trener FRIS, autorka kart AROFATEM, właściciel drukarni i wydawnictwa. Uczy coachingu w Akademii Coachingu Grupy SET. Ukończyła studia na kierunku: Doradztwo Zawodowe i Personalne oraz Zarządzanie ze specjalizacją Psychologia w Zarządzaniu. Jest członkiem Toastmasters International, w ramach której została finalistką Mistrzostw Polski mów Humorystycznych oraz Wicemistrzem Polski mów Improwizowanych. Pomysłodawca i współorganizator poznańskiej Pracowni Lidera, gdzie rozwijane są kompetencje liderskie. Praktyk metody Points Of You.

INFORMACJE DODATKOWE:
 • Tryb: offline
 • Czas trwania: 6h-8h (1 dzień)
 • Liczba uczestników: 8-15
 • Liczba trenerów: 1
 • Certyfikat: TAK 
 • Język szkolenia: polski
 • Cena szkolenia:

 

 

Szkolenie – Katarzyna Czajkowska